Menu+
Pikniki

Animator na piknik

 

Gry i zabawy dla dzieci

Program główny prowadzony jest „ze sceny” przez doświadczonych animatorów dla dzieciposługujących się mikrofonami. Każdy animator na pikniku do końca trwania imprezy prowadzi zabawy, gry i konkursy dla dzieci. Jeśli impreza trwa dłużej niż 4h, animacja główna prowadzona jest w blokach: ok 30 min zabawy – przerwa – 30 min zabawy itd.

Wszystkie programy organizowane przez animatora na pikniku nagłaśniamy przy współpracy firmy Audio Art s.c., dobierając odpowiedni rozmiar nagłośnienia, obsługujemy sami muzykę i mikrofony. Jeśli program i ilość odbiorców tego wymaga, razem z animatorem na piknik przyjdzie osoba do obsługi stanowiska DJ. Nagłośnienie wliczone jest w cenę usługi.

 

Co proponujemy?

Najmłodsi podczas naszych eventów mają okazję (oczywiście pod okiem przeszkolonego animatora dla dzieci) pobawić się Chusta Animacyjną, zatańczyć do najnowszych Radiowych Hitów, rywalizować podczas konkurencji sportowych, przebrać się za pirata, wróżkę, Indianina, pograć w Twistera w wielkim formacie  i wspólnie z rodzicami oraz animatorem zatańczyć podczas MINI DISCO!

Dzieci otrzymują od animatora na pikniku różnego rodzaju gadżety, przebrania ułatwiające dobrą zabawę a za udział w zabawach przewidziane są drobne nagrody (cukierki, lizaki, naklejki, świecące bransoletki, dyplomy i inne).

 

Pozostała propozycja

Obsługa eventów przez profesjonalnego animatora na pikniku to tylko część naszej propozycji. Zapewniamy także między innymi organizację imprez dla dzieci od zera. Zachęcamy do sprawdzenia pozostałej części naszej propozycji.

 

Tematyka zabawy

Pikniki 12 kolorowy kaczy pociag 150x150 - PiknikiKolorowy Kaczy Pociąg

Klaun prowadzi dzieci w rytm piosenki „jedzie pociąg” po różnych stacjach (ponumerowane banery) a na każdej stacji na dzieci czeka inne zadanie- niespodzianka. W skład programu wchodzą atrakcje tęczowy, klaunowe, czyli wszystko to co w animacji najlepsze:  Chusta animacyjna, zabawy z twisterem, zabawy z kolorowymi piłeczkami, konkurencje sportowe, taneczne, gry i zabawy. Na każdym przystanku dzieci spędzają określoną ilość czasu i podróżują do kolejnego. Całość zabawy może trwać dowolna ilość czasu, program może być realizowany w blokach minutowych.

Pikniki 10 pociag dookola swiata 150x150 - PiknikiPociąg dookoła świata

Program opiera się na podróży pociągiem po wszystkich kontynentach. Na każdym kontynencie na dzieci czeka charakterystyczna dla danego miejsca atrakcja, np. w Ameryce Południowej wybieramy się na karnawał i w hawajskich kwiatach tańczymy „Bombę”!, w Ameryce Północnej bawimy się w Dziki Zachód, a w Australii skaczemy jak kangury. Animatorzy przebierają się stosownie do zabawy. Całość programu może trwać od 2-4h. Od czasu zabawy zależy ilość konkurencji na poszczególnych kontynentach. Program możliwy do realizacji w blokach minutowych z przerwami.

Pikniki 11 piraci atakuja 150x150 - PiknikiPiraci Atakują!

Program opierający się na poszukiwaniach pirackiego Skarbu. Dzieci przekopują teren zabawy w poszukiwaniu ukrytych punktów zbliżających ich do Skarbu. Za pomocą wskazówek zawartych w liście lub mapy wykonują kolejne Pirackie zadania (przeciągają linę, zbijają butelki, tworzą swoje odznaki i przepaski pirackie, oszukują jak prawdziwi piraci!). Animatorzy ubrani są tematycznie. Program na 2-3h ciągłej zabawy- możliwy do realizacji w blokach minutowych.

Pikniki 08 indianskie 150x150 - PiknikiIndiańska Wioska

Program opierający się na stopniowym tworzeniu i budowaniu indiańskiej wioski, tym samym pozwalający dzieciom stawać się prawdziwymi Indianami! Dzieci poznają indiańskie tradycje, tworzą swoje pióropusze, przechodzą przez pasowanie na Indianina oraz budują Indiańskie domy. Animatorzy ubrani tematycznie przywdziewają stopniowo wraz z dziećmi indiańskie gadżety. Program na 2-3h ciągłej zabawy.

Pikniki 07 rodzinna olimpiada 150x150 - PiknikiRodzinna Olimpiada

Program sportowy, opierający się na rywalizacji dzieci vs rodzice. wymaga zaangażowania ze strony dorosłych i chęci zabawy. Dzieci i dorośli biorą udział w prawdziwie olimpijskiej rozgrzewce przy dźwiękach muzyki, następnie dzielą się na drużyny, nadają im nazwy i do końca zabawy rywalizują w prawdziwie olimpijskich konkurencjach takich jak: „przedmuchiwanie kubeczka”, „taniec limbo”, Budowle z piasku, Mega Twister i wiele innych. Animatorzy przebrani jak prawdziwi sportowcy. Program może trwać ciągiem dowolną ilość czasu, może być realizowany również w blokach minutowych z przerwami.

Pikniki 09 impreza w stylu disco 150x150 - PiknikiImpreza w stylu Disco!

Program animacyjny dla dzieci zbudowany na bazie balu karnawałowego. Zawiera w sobie wszystkie elementy taneczne, od układów z Mini disco, przez Zumbę dla dzieci, po naukę podstawowych kroków tańca towarzyskiego. Program , który idealnie sprawdza się przy połączeniu dzieci z rodzicami, nienachalnie daje możliwość dobrej zabawy dla jednych i drugich. Taniec przeplata się tutaj zabawami towarzyskimi i integracyjnymi wszystko to w rytm muzyki. Program na 2-3h. Animatorzy w strojach firmowych.

 

Przy zamówieniu powyżej 2 terminów piknikowych udzielamy 10% rabatu.

W cenę wliczony jest dojazd animatorów i sprzętu na miejsce w obrębie 50km od Wrocławia. Każdy km powyżej 50km od Wrocławia = 1zł/km.

Na całość kwoty firma animacyjna Kaczki Dziwaczki – imprezy dla dzieci wystawia na życzenie fakturę.

Uzupełnij swój piknik dodatkowymi atrakcjami!

Arakcje dodatkowe 300x225 - Pikniki

Pikniki 01 101258 x - Pikniki
Pikniki 02 76506 x - Pikniki
Pikniki 03 618457 x - Pikniki
Pikniki 04 397247 x - Pikniki
Pikniki 05 273925 x - Pikniki
Pikniki 06 63603 x - Pikniki
Pikniki 13 183830 x - Pikniki
Pikniki 14 145593 x - Pikniki
Pikniki 15 110613 x - Pikniki
Pikniki 16 73133 x - Pikniki
Pikniki 17 148961 x - Pikniki
Pikniki 18 201203 x - Pikniki
Pikniki 19 92020 x - Pikniki