Menu+
Animatorki i animatorzy

Animator we Wrocławiu

 

Poznaj nasze Kaczki-Dziwaczki

 

Animator to osoba z głową pełną pomysłów, potrafiąca zainteresować nawet największego marudę! Wzbudza zainteresowanie, inspiruje i uczy poprzez zabawę dzieci w każdym wieku. Zespół Kaczek Dziwaczek składa się głównie z kobiet – jest on systematycznie powiększany, a w naszym gronie nie brakuje mężczyzn, bo kto powiedział, że animatorem na urodzinach czy piknikach musi być kobieta? Każda z osób pracujących dla Kaczek Dziwaczek ma za sobą organizację niejednej imprezy dla dzieci. Odpowiedni dobór angażujących zabaw, rekwizytów, zajęć plastycznych i nieograniczone zapasy pozytywnej energii sprawią, że na każdej buzi pojawi się uśmiech. Możemy to zagwarantować! Zachęcamy do przeczytania krótkiej informacji na temat wszystkich współpracujących z nami animatorów. Działamy na terenie Wrocławia i sąsiednich miejscowości.

Przedstawiamy Wam nasze Kaczki.

 

Agata 214x300 - Animatorki i animatorzyKaczka Agata

Właścicielka firmy, współtwórca Kaczek Dziwaczek. Z wykształcenia specjalista ds. turystyki i rekreacji. Z pasji – ANIMATORKA i instruktorka narciarstwa zjazdowego. Jej przygoda z animacją rozpoczęła się już w 2010 roku dłuuugim sezonem animacyjnym na Krecie. Swoją całą karierę zawodową wiążę z dziećmi. Od pięciu lat mama a od trzech lat podwójna mama uroczych brzdąców, które są najbardziej wdzięcznymi odbiorcami animacji. W Kaczkach animuje duże imprezy, przygotowuje plany działania, ofertuje i odpowiada na Wasze wszystkie pytania.

Marta 300x201 - Animatorki i animatorzyKaczka Marta

Najważniejsza (po szefowej;)) Kaczuszka Marta, z wykształcenia specjalista ds. turystyki i rekreacji, z pasji fanka rowerowa i instruktorka narciarstwa. Prawa ręka szefowej:) Prywatnie mama dwójki dzieci. Swoja przygodę z Kaczkami rozpoczęła od wyjazdu zimowego czyli Kaczych Nart gdzie okazała się być nie tylko świetną instruktorką z kaczym kuprem :), ale również uwielbianą przez dzieci animatorką. Na co dzień pracuje w Kaczym biurze, ofertuje, rozmawia z Wami i zaprasza do wspólnego prowadzenia fb, weekendowo bawi się z Wami na Kaczych imprezach już prawie dwa lata! Uwielbia animację, prace z dziećmi, pracę w grupie i angażuje się w każde zadanie na milion procent!

Vitali 224x300 - Animatorki i animatorzyKaczor Vitalii

Sam o sobie w 2017 roku mówił tak: Nazywam się Vitalii, mam 19 lat i jestem studentem 3 roku na kierunku Turystyka i Rekreacja. Przyjechałem do Was z Ukrainy, żeby razem z Wami się bawić. Uwielbiam pracę z dziećmi i przynosi mi to niesamowitą przyjemność. Patrząc na to jak dziecko się cieszy i uśmiecha jest dla mnie ogromnym szczęściem. Pracę w animacji zacząłem, jak skończyłem 16 lat, jeżdżąc jako wolontariusz, pomagając przy organizacji na różnych koloniach, obozach oraz wymianach międzynarodowych. W ekipie Kaczek jestem od maja 2017 roku i z pewnością mogę powiedzieć mimo tak krótkiego czasu, że na tyle pozytywnych ludzi jak oni, to jeszcze nie spotkałem. Bardzo się cieszę, że mogę pracować wśród takich ludzi i sprawiać uśmiech na buzi dzieci. Aktualnie, Vitali pracuje z nami od ponad roku, wykonał ogromną pracę zarówno nad językiem polskim jak i nad swoimi umiejętnościami animacyjnymi. Stał się jednym z wiodących animatorów w naszej firmie i z przyjemnością prowadzi animację dla każdej grupy wiekowej, jeździ z nami na Kacze narty, a jednocześnie świetnie animuje dorosłych 🙂

Natalia e1537399873599 198x300 - Animatorki i animatorzyKaczka Natalia

Studentka II roku Turystyki i Rekreacji na Wrocławskim AWF-ie, absolwentka prawa, kierownik licznych kolonii i obozów, wspaniała i zaangażowana animatorka. Pracuje z nami od października 2017 roku, a już zdobyła sobie sporą grupę fanów. Z łatwością wciela się w rozmaite postaci i zyskuje sympatię dzieci. Pochodzi z rodziny zajmującej się zawodowo opieka nad dziećmi, dlatego jej doświadczenie jest naprawdę ogromne a podejście do maluchów świetne! Dobrze dogaduje się również z „młodzieżą” powyżej 10 roku życia. Lubi swoją pracę i oddaje jej się w pełni. Duży dystans do siebie sprawia, że imprezy z Kaczką Natalią pamiętają chyba wszyscy uczestnicy!

Justyna 214x300 - Animatorki i animatorzyKaczka Justyna

Kaczki spotkała na swojej drodze w czerwcu 2016 roku. Od tej pory nie opuszcza nas na krok. Dzielnie znosi pracę ze scenariuszem i wprowadza w nią mnóstwo swojego tanecznego, kubańskiego nastroju! Na co dzień tańczy w szkole tańca i przekazuje swoją pasję dzieciom. Weekendowo bawi się z nami, biega , skacze recytuje a gdzie tylko może tańczy kacze mini disco!

Agata 2 202x300 - Animatorki i animatorzyKaczka Agata

Jest z nami od maja 2017 roku. Ma głowę pełną pomysłów, nie boi się próbować nowych rzeczy i uwielbia kontakt z dziećmi. Od kiedy pamięta chętnie angażowała się w organizowanie imprez i wolnego czasu dla najmłodszych. Interesuje się śpiewem i szeroko pojętą sztuką. Na co dzień zgłębia tajniki finansów na Uniwersytecie Ekonomicznym, a po godzinach i w weekendy bawi się z nami na Kaczych Imprezach. Agata od ponad roku rewelacyjnie sprawdza się w roli animatora wiodącego, prowadzi oprócz małych urodzin również duże pikniki, koordynuje prace innych i rewelacyjnie się w tym sprawdza.

Magda 225x300 - Animatorki i animatorzyKaczka Magda

Animatorka w Kaczkach Dziwaczkach od dwóch lat, uśmiechnięta i niesamowicie pracowita! Młoda osoba z ogromnym darem do pracy z dziećmi i zaangażowaniem, którego mógłby nie jeden animator pozazdrościć. Wspaniale sprawdza się na weselach, roczkach i chrzcinach ale też z przyjemnością prowadzi urodziny. Przez ostatnie dwa sezony zebrała sobie już sporą grupę fanów 🙂

Patrycja 300x225 - Animatorki i animatorzyKaczka Patrycja

sama o sobie napisała tak: Jestem Patrycja i mam 20 lat. Animacja zajmuje się od 2 lat , a w Kaczkach Dziwaczkach pracuje od kwietnia 2018 roku. Praca z dziećmi sprawia mi ogromna radość, jest to dla mnie nie tylko praca ale również świetna zabawa i niezapomniane przeżycia. Odkąd pamiętam angażowałam się w różne wolontariaty, spędzając czas z dziećmi i organizując im różne zabawy. Na co dzień studiuje na Uniwersytecie Wrocławskim.

Maja 224x300 - Animatorki i animatorzyKaczka Maja

pracuje z nami od kwietnia 2018 roku. Pilna studentka pedagogiki. Wcześniej przewodnik w Złotym Stoku, skąd pochodzi. Rewelacyjne podejście do dzieci, zwłaszcza najmłodszych. Świetna animatorka na wesele, przyjęcie ale też z przyjemnością wciela się w urodzinowe role tematyczne. Niezliczona ilość pomysłów, spore doświadczenie i umiejętności animacyjne a przy tym zaangażowanie w zadanie sprawia, że wszystkie imprezy z Mają odbierane są rewelacyjnie!

Kaczka Dominika

Dominika 224x300 - Animatorki i animatorzySama o sobie mówi tak: Studiuję na Uniwersytecie Medycznym. Moją pasją jest rękodzieło. Od zawsze uwielbiam prace z dziećmi, sprawia mi to wiele satysfakcji i daje mnóstwo energii. Dlatego od 2016r. jestem wolontariuszem w Fundacji Uniwersytet Dzieci. Moja przygoda z Kaczkami zaczęła się kiedy poznałam jedną z animatorek, to dzięki niej zainteresowałam się animacją. Animuje w firmie od kwietnia 2018 roku. Lubię swoją pracę i angażuje się w nią z największą przyjemnością.

Animatorzy 01 110044 x - Animatorki i animatorzy
Animatorzy 02 154924 x - Animatorki i animatorzy
Animatorzy 03 176431 x - Animatorki i animatorzy
Animatorzy 04 183830 x - Animatorki i animatorzy
Animatorzy 05 110613 x - Animatorki i animatorzy
Animatorzy 06 73133 x - Animatorki i animatorzy
Animatorki 01 128684 x - Animatorki i animatorzy
Animatorki 02 107303 x - Animatorki i animatorzy
Animatorki 03 178194 x - Animatorki i animatorzy
Animatorki indianka 01 143404 x - Animatorki i animatorzy
Animatorki indianka 02 96084 x - Animatorki i animatorzy
Animatorki kaczka marta 107359 x - Animatorki i animatorzy
Animatorki kaczki dziwaczki zabawa 139963 x - Animatorki i animatorzy
Animatorki kaczki po pracy 107303 x - Animatorki i animatorzy
Animatorki mini disco 128232 x - Animatorki i animatorzy
Animatorki urodziny minionkowe 143906 x - Animatorki i animatorzy