Menu+
Atrakcje dodatkowe

Kaczki Dziwaczki, poza typową animacją w formie gier i zabaw dla dzieci, obsługuje również eventy stanowiskowo, zapewnia atrakcje typowo animacyjne , doskonale uzupełniające duże imprezy. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zapewnić rozmaite udoskonalenia imprez a poniżej przedstawiamy tę część atrakcji, która naszym zdaniem sprawdza się na większości imprez plenerowych.

Atrakcje 06 bajkowe charakteryzacje 150x150 - Atrakcje dodatkoweBajkowe charakteryzacje

Czyli potocznie malowanie twarzy. Animator dla dzieci specjalizujący się w malowaniu twarzy, tworzy prawdziwe arcydzieła zmieniając dzieci na życzenie w ulubione zwierzątko, postać z bajki lub zapewniając idealny makijaż księżniczkom. Posługujemy się profesjonalnymi farbami, pędzlami, brokatami firmy Snazarro.

Cena: 299 zł netto/1h*

tato 300x300 - Atrakcje dodatkowe

Brokatowe tatuaże

Zupełna nowość w naszej ofercie BROKATOWE TATUAŻE! To alternatywa dla tatuaży z henny, są kolorowe,  błyszczące, pięknie ozdabiają  i co najważniejsze zmywalne i bezpieczne 😉 posiadamy najróżniejsze wzory, które z pewnością przypadną do gustu dziewczynkom jak i chłopcom. Tatuaże utrzymują się nawet do 7 dni.

Cena: 299 zł netto/1h*

Wielkie banki 03 150x150 - Atrakcje dodatkoweWielkie bańki mydlane

Zabawa dla każdego! Animator przebrany w strój Klauna puszcza wielkie bańki mydlane, udziela instrukcji dzieciom i pozwala im bawić się tą atrakcją. Dużo sznurków i świetny płyn sprawia że bańki są frajdą dla dużych i małych!

Cena: 299 zł netto/1h*

Atrakcje zamykanie w bance 150x150 - Atrakcje dodatkoweZamykanie w bańce mydlanej

Hmm…. Jakby to było wejść do bańki mydlanej…? My wiemy! „Zamkniemy” Wasze pociechy w ogromnej bańce mydlanej. To niezwykłe doznania. Przeszkolony animator obsługuje stanowisku w dowolnie wybranym przez Państwa kostiumie firmowym lub bajkowym.

Cena: 349 zł netto/1h*

Atrakcje 04 balonowe zoo 150x150 - Atrakcje dodatkoweBalonowe zoo

Długie baloniki skręcane przez animatora w rozmaite zwierzątka, kwiatki, miecze, samoloty. Animator przebrany w strój Klauna, przechadza się po terenie imprezy i rozdaje dzieciom baloniki.

Cena: 299 zł netto/1h*

Atrakcje 03 mali artysci 150x150 - Atrakcje dodatkoweMali artyści

Stanowisko z atrakcjami plastycznymi. Temat rysunkowy zależy od charakter imprezy. Dzieci rysują, kleją, wycinają i przyklejają używając do tego bezpiecznych i wysokiej jakości materiałów plastycznych.  Całość odbywa się w formie konkursu plastycznego, prace wiszą przez cały czas trwania imprezy i na koniec dzieci odbierają za nie nagrody.

Cena: 399 zł netto/1h*

Atrakcje 14 warkoczyki doplatanie 150x150 - Atrakcje dodatkoweDoplatane warkoczyki

Stanowisko dla małych artystek i modelek, gdzie mogą zmienić swoje włosy w kolorowy zawrót głowy, chłopcy mogą zafundować sobie kolorowego irokeza! Stanowisko obsługuje jeden animator.

Cena: 399 zł netto/1h*

Strefa dla mamy z dzieckiemfffff 300x300 - Atrakcje dodatkowe

Nierzadko uczestnikami imprez i eventów są również niemowlaczki J Przygotowaliśmy coś specjalnego dla nich i ich mam J W naszej ofercie pojawiła się specjalna strefa, to miejsce gdzie mamy mogą spokojnie i  komfortowo nakarmić oraz  przewinąć swoje maleństwo. Wyposażenie strefy to biały namiot ze ścianami, przewijak, fotel do karmienia, pieluszki i mokre chusteczki dla dzieci.

Cena: 499 zł netto za imprezę*

Dmuchany plac zabaw 05 150x150 - Atrakcje dodatkowe

Dmuchana trampolina dla maluchów

Mały dmuchaniec o wymiarach 390 x 266 x 180  cm. Trampolina do skakania i mała zjeżdżalnia. Przeznaczony dla dzieci w wieku 0-6 lat. Dzieci starsze mogą bawić się jedynie dwójkami na odpowiedzialność rodzica.

Cena: 349 zł netto/1h*

Strefa malucha 03 150x150 - Atrakcje dodatkoweStrefa malucha

czyli mini klub dla dzieci 0-3 lata z dowozem na miejsce imprezy. Piankowa podłoga, wykładzina, koce i poduszki, stoliki MAMUT i krzesełka, płotek wydzielający strefę dla dzieci, zabawki dla najmłodszych, klocki, mega kolorowanki, bujaczki, miękkie pufy, tablica kredowa, kredki, flamastry, książeczki, gry i puzzle. To wszystko zabieramy ze sobą i przywozimy na miejsce imprezy. Dzieci bawią się pod opieka rodziców.

Cena: 399 zł netto/1h*

Atrakcje mega twister 150x150 - Atrakcje dodatkoweMega twister

Wszyscy uwielbiają tą zabawę, mali i duzi. My mamy dla Was wersję MEGA. To szalona gra w kolory na planszy o powierzchni 20m2 ruszy do zabawy nawet dorosłych. Podczas pikników atrakcje obsługuje jedna osoba.

Cena: 249 zł netto/1h*

Atrakcje strzelanie z luku 150x150 - Atrakcje dodatkoweStrzelanie z łuku

Zabawa dla prawdziwych mężczyzn i nie tylko. Możliwość wypróbowania swoich sił pod okiem animatora – instruktora.  Każde dziecko ma możliwość strzelenia dwiema strzałami, za każdy celny (do tarczy) strzał otrzymuje drobną nagrodę.

Cena: 249 zł netto/1h*

Foto budka

Atrakcja dla małych i dużych.  Nielimitowana liczba zdjęć, tło, sprzęt do robienia zdjęć, masa przebrań i gadżetów , pendrive ze zdjęciami, prywatna galeria,  obsługa specjalizującej się w tym osoby.

Cena: 699 zł netto/h,  799 zł netto/2h

Wata cukrowa 02 150x150 - Atrakcje dodatkoweKolorowa wata cukrowa

Wata cukrowa to smak dzieciństwa! Któż  jest w stanie oprzeć się kolorowej, słodkiej i pachnącej chmurce na patyku? To świetna atrakcja, która sprawi, że Twoja impreza będzie naprawdę niesamowita, smakowita i kolorowa!

Stanowisko obsługuje jeden animator ubrany tematycznie.

Cena: 399 zł netto/1h*

Piniata 150x150 - Atrakcje dodatkowePiniata

Kolorowa, wypełniona słodyczami kula (bądź w innym kształcie). Najpierw trzeba ją wytropić, a potem rozbić aby dostać się do słodkości ukrytych we wnętrzu. Niezapomniana zabawa i emocje.

Cena: od 99 zł netto do 149 zł netto w zależności od komplikacji wzoru.

Fotosesja 150x150 - Atrakcje dodatkoweFotosesja

Profesjonalnie wykonana sesja zdjęciowa ważnego życiowego wydarzenia to wspaniała pamiątka. Oferujemy Państwu foto – reportaż z imprezy urodzinowej, do wyboru będą Państwo mieć 15 zdjęć.

Cena: 399 zł netto/2h

Kolory Holi 150x150 - Atrakcje dodatkoweKolory Holi

Świetna atrakcja dla dzieci odważnych rodziców! Dzieci brudne, wymazane ale jakie szczęśliwe. Dzieci mogą rzucać w siebie kolorowym proszkiem, zakładają okularki do pływania żeby proszek nie dostał się do oczu, i dają upust szaleństwu kolorów. Atrakcja idealna do każdych urodzin, sprawdza się dla dzieci w wieku 5-12 lat.

Cena: w zależności od liczby uczestników.

Minonek 150x150 - Atrakcje dodatkowePluszowy Minionek

Zdjęcie z Minionkiem, mecz piłki nożnej z Minionkiem, mini disco z Minionkiem czyli MINIONKI ATAKUJĄ! Wielka pluszowa zabawka, która pojawi się na Wasze życzenie na uroczystości lub pikniku.

Odwiedziny Minionka kosztują 299 zł netto/h

Minonek 150x150 - Atrakcje dodatkowePluszowy Mickey

Zdjęcie z Mickeym, piątka z Mickeym, mini disco z Mickeym czyli Mickey przyjazny najmłodszym! Wielka pluszowa zabawka, która pojawi się na Wasze życzenie na uroczystości lub pikniku.

Odwiedziny Mickey kosztują 299 zł netto/h

Olaf 150x150 - Atrakcje dodatkowePluszowy Olaf

Zdjęcie z Olafem, taniec z Olafem, mini disco z Olafem, czyli Olaf kochany przez wszystkich! Wielka pluszowa zabawka, która pojawi się na Wasze życzenie na uroczystości lub pikniku.

Odwiedziny Olafa kosztują 299 zł netto/h

Klocki linden 150x150 - Atrakcje dodatkoweKlocki drewniane Linden

Produkt regionalny z Wrocławia.  Stanowisko wspólnego kreatywnego budowania z klocków drewnianych. Zapewniamy całą masę klocków, podstawy do budowania oraz odpowiednio przygotowane podłoże. Jeden animator bawi się z dziećmi i ich rodzicami.

Cena: 299 zł netto/1h*

Klaun 150x150 - Atrakcje dodatkoweKlaun

To dmuchaniec duży, spełniający potrzeby dzieci szkolno- przedszkolnych. Jego wymiary to ok 5m x 3m x 5 m. Jednocześnie na placu zabaw może przebywać ok 7-10 osób w wieku 3-11 lat. Dzieci starsze w mniejszych grupach. Zjeżdżalnia oraz plac zabaw wewnątrz daje sporo możliwości do zabawy. Świetny na wesela, pikniki, imprezy firmowe. Powierzchnia potrzebna do jego rozłożenia to ok 10 m kwadratowych. Konieczna jest dużo wcześniejsza rezerwacja urządzenia. Wynajmując urządzenie wspierasz fundację „Potrafię Pomóc”.

Cena: 2099 zł netto/ dzień z obsługą

Wulkan 150x150 - Atrakcje dodatkoweWulkan

wielki dmuchany plac zabaw, o wymiarach ok 6mx6mx7m. Jednocześnie na placu zabaw może przebywać spokojnie ok 10 dzieci w wieku 3-11 lat. Dwie długie zjeżdżalnie sprawiają dzieciom ogromną frajdę. Idealny na pikniki. Powierzchnia potrzebna do jego rozłożenia to ok 10m kwadratowych. Konieczna jest dużo wcześniejsza rezerwacja urządzenia. Wynajmując urządzenie wspierasz fundację „Potrafię Pomóc”.

Cena: 2099 zł netto/ dzień z obsługą

Ogromne dmuchane zjeżdżalnie

W różnych wzorach. Zjeżdżalnie typowo piknikowe, na których jednocześnie bawi się ok 10 dzieci w różnym wieku. Ścianka wspinaczkowa, mega twister, dmuchane boiska , bramki i inne dmuchane wersje zabawek. Wszystko na specjalne życzenia i wyceniane indywidualnie. Zdjęcia do znalezienie w galerii poniżej oferty.

Cena: od 1500 zł netto do 2500 zł netto za urządzenie.

*Przy zamówieniu powyżej 2h atrakcji, cena za 1h podlega negocjacjom.

Zapraszamy!

Dmuchance 01 81363 x - Atrakcje dodatkowe
Dmuchance 02 67932 x - Atrakcje dodatkowe
Dmuchance 03 109204 x - Atrakcje dodatkowe
Dmuchance 04 73785 x - Atrakcje dodatkowe
Dmuchance 05 92402 x - Atrakcje dodatkowe
Dmuchance 06 140797 x - Atrakcje dodatkowe