Menu+
Narty dla całej rodziny

BIAŁKA TATRZAŃSKA

21.01 – 27.01  2024

27.01 – 02.02  2024

Kotelnica mapa Tatryski - Narty dla całej rodziny

PENSJONAT KUCHTÓWKA

Sprawdzone miejsce i przemili właściciele! Położony przy głównej ulicy Białki Tatrzańskiej, ok 10 min spacerem od głównej stacji narciarskiej. W cenie noclegu otrzymujemy dwa smaczne i obfite posiłki, śniadanie w formie bufetu i porcjowaną obiadokolację. W ofercie pokoje 2-3 i 4 osobowe. Każdy pokój posiada własną łazienkę, pościel, stolik i szafę, ponadto telewizor oraz wi-fi. Do dyspozycji naszej grupy pensjonat oddaje sale zabaw i spotkań, dużą świetlicę ze stołami, kanapami i miejscem do zabawy. Na terenie pensjonatu organizujemy osobny mini klub dla dzieci oraz osobne miejsce do spotkań dzieci starszych. Obiekt posiada suszarnie i narciarnie.

Kuchtowka 01 - Narty dla całej rodziny

Kuchtowka 02 - Narty dla całej rodziny

SZKOLENIE NARCIARSKIE

Chcielibyście nauczyć się jazdy na nartach? W ramach przygotowanej przez nas oferty proponujemy profesjonalne szkolenie pod okiem instruktora narciarstwa. Białka Tatrzańska to miejsce idealne do uprawiania sportów zimowych, o czym przekonacie się na własnej skórze! Duże umiejętności i ogromna pasja naszych instruktorów sprawia, że nauka jazdy na nartach przebiega w przyjemnej atmosferze. Jak wygląda program? Podział na grupy odbywa się według poziomu umiejętności narciarskich, a następnie:

 • Dzieci w wieku 5-12 lat, jeżdżą przez 6 dni po 6 godzin, w grupach maksymalnie 10 osobowych (grupy początkujące max 5 os)
 • Dorośli jeżdżą przez 2 godziny dziennie w grupach maksymalnie 10 osobowych (zazwyczaj w mniejszych)

Podczas cyklu 6 dniowego – jeden dzień (przedostatni) poświęcamy na zawody narciarskie, podczas których zarówno dzieci jak i dorośli mają możliwość sprawdzenia swoich czasów i nowo nabytych umiejętności. Każdy współpracujący z nami instruktor narciarstwa posiada odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje, więc możecie być pewni, że szkolenie przebiegnie sprawnie i profesjonalnie. Zapraszamy do uczestnictwa w białym szaleństwie!

NOWOŚĆ!!! SZKOLENIE SNOWBOARDOWE!!!

Chcielibyście nauczyć się jazdy na snowboardzie? A może narty to już nuda?? W ramach nowości w tym roku tworzymy trzy grupy snowboardowe! Z lekcji snowboardu może korzystać ten , kto nie korzysta z lekcji jazdy na nartach. Warunkiem utrzymania oferty snowboardowej jest zebranie przynajmniej 10 chętnych osób do jazdy na snowboardzie. Ze względu na to , że jedzie z nami jeden instruktor dzielimy osoby według poziomu a nie według wieku- w grupie mogą znaleźć się dzieci powyżej 12 roku życia oraz dorośli.

PODSTAWOWA = 2h zajęć/ dzień

ŚREDNIOZAAWANSOWANA = 2h zajęć/ dzień

ZAAWANSOWANA = 2h zajęć/dzień

Wyboru narty vs snowboard dokonujemy przy zapisach!!!

ZAPRASZAMY!

Szkolenie narciarskie 01 - Narty dla całej rodziny

Szkolenie narciarskie 02 - Narty dla całej rodziny

Szkolenie narciarskie 03 - Narty dla całej rodziny

ANIMACJA

Mini klub hotelowy

Przez 6 dni naszego pobytu, animatorka firmy Kaczki Dziwaczki opiekować  się będzie dziećmi w godzinach 9:30-16:30 w mini klubie hotelowym, zapewniając dzieciom bezpieczną, kreatywną zabawę. Codziennie zaprosi  dzieci w inny świat kolorowych zabaw pirackich, indiańskich, bajkowych i góralskich oczywiście! W mini klubie przebywać mogą dzieci od 2-5 lat, które nie korzystają z opieki instruktora narciarstwa, oraz te które danego dnia zmęczyły się już zajęciami na nartach.

Wieczorne zabawy

W godzinach wieczornych (20:00-22:00) animację dla dzieci dzielić będziemy na dwie grupy 3-8 lat oraz 8-15 lat. Dzieci młodsze zostawać będą wieczorami w mini klubie gdzie kontynuować będą podróże dzielnych piratów i Indian. Starsi natomiast wyruszą na podbój Białki Tatrzańskiej, odwiedzą lodowisko, zagrają w gry planszowe, zorganizują dla nas najciekawsze podchody w jakich mieliście okazję brać udział!

Animacja dla dorosłych

Podczas kiedy dzieci będą przebywać pod opieką animatora- dorosłych zaprosimy do korzystania z uroków Białki, zorganizujemy dla Was wieczorną integrację, kulig, posiadę góralską, karaoke, jazdę nocną, wypad na kręgle i pysznego drinka 🙂

Ponadto o świcie ranne ptaszki zaprosimy na poranne rozciąganie a nie zmęczonych białym szaleństwem dobijemy popołudniową zumbą!

Animacje w Bialce 01 - Narty dla całej rodziny

Animacje w Bialce 02 - Narty dla całej rodziny

Cennik 21.01 – 27.01 2024

 • Osoba dorosła: 1950 zł
 • Dziecko do lat 3 (nie korzystające z żadnych świadczeń): GRATIS
 • Dziecko do lat 3 (korzystające z opieki animatora w ciągu dnia): 600 zł
 • Dziecko od 3 do 10 lat: 1850 zł

Cennik 27.01 – 02.02 2024

 • Osoba dorosła: 1750 zł
 • Dziecko do lat 3 (nie korzystające z żadnych świadczeń): GRATIS
 • Dziecko do lat 3 (korzystające z opieki animatora w ciągu dnia): 600 zł
 • Dziecko od 3 do 10 lat: 1650 zł

 Cena zawiera:

 • 6 noclegó, 6 obiadokolacji, 6 śniadań,
 • 6- dniowe szkolenie narciarskie w grupach
 • animacje i opiekę dla dzieci
 • atrakcje wieczorne (wieczory animacyjne i tematyczne wraz z nagrodami, nocna jazda na nartach, karaoke i wiele innych),
 • start w amatorskich zawodach narciarskich organizowanych przez Kaczki Dziwaczki,
 • 10% zniżki na karnet narciarski,
 • ubezpieczenie NNW.

Cena nie zawiera:

 • kosztów dojazdu do Białki Tatrzańskiej,
 • kosztów karnetów koniecznych do poruszania się na stoku,
 • biletów wstępu do kręgielni/ lodowiska i innych,
 • kosztów wypożyczenia i przechowywania sprzętów narciarskich
 • kuligu wraz z ogniskiem

ZAPRASZAMY

kontakt w celu rezerwacji i wszelakich pytań:

AGATA:  +48 661 293 005

agata@kaczki-dziwaczki.pl